Персонал

Директор

Динко Динев


Административен персонал

  • Росица Никова –Заместник-директор/ Информационни технологии
  • Митка Кисьова – Завеждащ административно-техническа служба
  • Радостина Сотирова – Главен счетоводител
  • Красимира Христанова – Домакин

Начален курс

  • Величка Мучева - Начален учител
  • Генка Василева - Начален учител
  • Йорданка Коева - Начален учител
  • Златка Шишкова - Начален учител
  • Илия Мучев - Начален учител - Английски език
  • Илка Кутева - Начален учител
  • Катя Петкова – Начален учител
  • Ирина Денчева - Начален учител
  • Пенка Стефанова – Начален учител
  • Радка Джурова - Начален учител
  • Радка Димитрова - Начален учител
  • Радка Койтарова - Начален учител
  • Ивайло Спасов - Начален учител
  • Димитър Димитров - Начален учител
  • Цонка Николова - Начален учител
  • Радостина Стефанова - Начален учител
  • Петя Бистрева - Учител ЦДО
  • Мирослава Миндева - Учител ЦДО
  • Елена Николова - Учител ЦДО
  • Петя Колева - Учител ЦДО
  • Мариела Узунова - Учител ЦДО
  • Денка Донева - Учител ЦДО

Среден и горен курс

  • Денка Колева – Български език и литература/Немски език
  • Любомир Димитров - Български език и литература
  • Денислава Зинова - Български език и литература/Английски език/История и цивилизации
  • Вела Топалова – Български език и литература
  • Веска Стоянова – Български език и литература
  • Христо Тотев – Английски език
  • Павлина Дукова - Английски език
  • Вера Атанасова – Математика
  • Стоянка Чотова – Математика
  • Лилия Обретенова – Информатика и Информационни и технологии
  • Цони Чотов – Информатика и Информационни и технологии
  • Николина Генчева – Информатика и Информационни и технологии
  • Румен Андреев – Физика и астрономия/Математика
  • Ненка Петрова – Физика и астрономия
  • Теодора Димитрова – Биология и здравно образование/Химия и опазване на околната среда
  • Димитър Койтаров – Биология и здравно образование/Химия и опазване на околната среда
  • Даниела Стефанова – История и цивилизации
  • Ваня Соколова – География и икономика
  • Петя Димитрова - Физическо възпитание и спорт
  • Денислав Демирев - Физическо възпитание и спорт
  • Георги Георгиев – Изобразително изкуство/Технологии
  • Нина Михайлова – Музика
  • Димитър Христов– Педагогически съветник
  • Яница Койтарова - Учител ЦДО
  • Галена Църева - Учител ЦДО
  • Илиян Денчев - Учител ЦДО

Обслужващ персонал

  • Койка Рашина – Прислужник
  • Митка Койтарова – Прислужник
  • Пенка Сърбинова – Прислужник
  • Станка Иванова – Прислужник
  • Ивайло Драгнев – Огняр